Stenly15 15 days ago Moc krásné by bylo,kdyby sem měl, vedle sebe,ženu,.snad se ozveš. Budu ss těšit. Okolí Přerova 0 0 Share Report
Stenly15 2 months ago Co se více líbí ženám? Report Zlobiví muž 71.1 % Hodný muž 28.9 % 0 Total votes: 38 Voting has ended