Posts

Hrabosik
4 months ago

Dnes je mezinárodní den pití vína, dáte si, nebo držíte suchý únor?

napiju se
52.4 %
suším (hu*u)
47.6 %
Total votes: 21
Voting has ended
Hrabosik
1 year ago
37 7
Hrabosik
3 years ago

lepší to nebude

je tu spousta galerií, na které se bez vlastní nemůžu podívat, takže asi tak 😜
35 4