Posts
Uvažuji nad tím, že by se dala sepsat kniha. Ať už se zprávami, či příspěvky nebo dokonce s rozhovory ostatních uživatelů. Úvodem by začala tím, jak nejlépe zabít čas aneb pošli foto, adresu a řekni mi všechno o sobě. Kapitola první. Slibem neuškodíš.. Druhá kapitola… Show more