Posts

Ferda123xd
2 months ago

Vadilo by ti že osoba se kterou bys měl/a spát je bi?

Pouze pro:
Without trans
Jsem hetero - Vadilo
7.7 %
Jsem hetero - Nevadilo
37.2 %
Jsem gay/lesba - Vadilo
1.3 %
Jsem gay/lesba - Nevadilo
9 %
Jsem také bi
44.9 %
Total votes: 78
Voting has ended