Posts
Pod Tatrami v SVK zemi.
Musel som trosku prerobyt, galerku, ale snad bude mat uspech. Inac takto dopadlo stretnutie kde sme sa dlho poznali a konecne stretli.
Co ak ...
Skrslo mi nieco v hlave, tak som vzal fotak a fotil, som zvedavy na vase nazory.
Retro sepia
Nie su to ziadne nove fotografie. Len ma napadlo ze skusim ako by sa to ujalo v inej kombinacii ako farebnej. Snad sa budu pacit, tomu komu sa maju.
A ak niekto prida komentar ci oboduje potesi to.
A ak niekto prida komentar ci oboduje potesi to.