Posts

bezvapar40
4 months ago

Ahoj všem párům. Proč ze všech párovich profilů píše vždy muž a né žádná žena?
Proč to tak je ?
To jsou všechny fejkové nebo jaký je ten důvod?
Děkuji za normální odpovědi. Z přáním hezkého dne Zuzka.

bezvapar40
5 months ago

Čau poradí někdo ? Jak vyplnit druhého člena párového profilu jde mi pouze muž a nevím jak na na ženu. :-) Děkuji za radu.