bezvapar40 4 months ago Ahoj všem párům. Proč ze všech párovich profilů píše vždy muž a né žádná žena? Proč to tak je ? To jsou všechny fejkové nebo jaký je ten důvod? Děkuji za normální odpovědi. Z přáním hezkého dne Zuzka. 0 2 Share Report
bezvapar40 5 months ago Čau poradí někdo ? Jak vyplnit druhého člena párového profilu jde mi pouze muž a nevím jak na na ženu. :-) Děkuji za radu. 0 1 Share Report