Posts

altan
11 years ago

Do tepláků....

Sněhu je jen místy, tak si zacvičíme v teplácích - nebo se příště raději rovnou svlékneme a dáme kliky po misionářsku?:)
75 3
altan
12 years ago

Ich(já)

Na podívanou a snad pro potěšení amatérů...
33 5
altan
12 years ago

Zkouška filtrů

-na novém foťáku, takže nic moc, ale zkoušet je třeba, neníliž pravda?
49 0
altan
13 years ago

Připomenutí

-po prodlevě přidávám galerii, pokud se ti zalíbí tak dík za komentář
62 2
altan
14 years ago

Bazénková 12

Zdravím všechny a po přestávce dávám ke shlédnutí sám sebe, díky za komentář či hodnocení(pokud možno kladné?).
87 4
altan
16 years ago

Bazénková 2010

Opět jsem napustil bazének, je v něm báječně a ve dvou může bejt i vesele.
44 0
altan
16 years ago

Před vojsky do sklepa

Babička vždycky říkala, když nás osvobozovali,museli jsme se zavřít do sklepa, ale proč to mě hošíkovi neřekla. Teď o víkendu jsme měli výročí osvobození města a vojenské sbory táhly po městě a já pamětliv varování babičky jsem se raději do sklepa schoval. ČTĚTE,PROSÍM,POPISKY,AŤ ZAREGISTRUJETE PŘÍBĚH-DÍK
54 6
altan
16 years ago

Knihovní

I Altan se chce vzdělávat, nějakou knihu přečíst a ne jen na to jedno myslit(no ikdyž...)
22 2
altan
16 years ago

Mix

Nazdárek, předkládám vám směs fotek z různých fotoseancípro potěchu oka nebo čeho chcete
17 2
altan
16 years ago
Story

Výlet na Lamberk

Jedeme na výlet, jak za mladejch časů vlakem do Náměště n.Oslavou a pak kolem řeky na Lamberk, buchnem v něm lahváča a hned bude nálada. Než na nástupišti na hlaváku v Brně přikvačí vlak do Náměště tak si krátíme čas pozorováním lidí. Naše pohledy se proplétají na…

Continue exploring other posts

Show more