Posts

BlayzerJ
9 months ago

Sprcha po cvičení

Po cvičení jsem si dal sprchu
49 8
BlayzerJ
9 months ago
38 5
BlayzerJ
1 year ago

V lese je fajn

Když už je to teplo, tak kde jinde než v lese 🌲 🌳 😁
76 12
BlayzerJ
1 year ago

Dick

Když se tak líbil.. 😉
59 13
BlayzerJ
1 year ago
53 16
BlayzerJ
1 year ago

Na jazýček

Když je chuť a žádný kamarád na blízku 🤷‍♂️😁
39 17
BlayzerJ
2 years ago
44 14
BlayzerJ
2 years ago
93 15
BlayzerJ
2 years ago

Kukuřice 2024

Letos se kukuřici dařilo, tak bylo kde udělat fotky.. Možná by bylo fajn se s někým v kukuřici potkat 😉
63 12
BlayzerJ
2 years ago

Dick

Mít něco v zadku a vyrazit jít fotit 😁
60 7

Continue exploring other posts

Show more