Posts
So-so
Może się komuś spodobają i komenta wrzuci .... Pozdrawiamy znajomych ( nieznajomych z resztą też :) )
Dla przypomnienia.....
Przypominamy się letnim setem, może się komuś spodoba, jeśli nie, to krytyczne komentarze również przyjmujemy. Pozdrawiamy Amaterowiczów.
Zdecydowanie ostatnia....
..w tym roku, pozdrawiamy oglądających , a w szczególności forumowiczów. para_32_lodz@gazeta.pl