Posts

Kitzbil78
4 years ago
29 6
Kitzbil78
5 years ago

Svätý Valentín (sk)

Nie je Valentín, ani svätý..
. *216*
22 0
Kitzbil78
6 years ago
36 4
Kitzbil78
10 years ago

Davidko

Pocas dvoch mesiacov
83 7
Kitzbil78
11 years ago

niekde vo francuzku......

Cakanie v zapche na dialnici....vymakol ma kamionista....hmmm
52 6
Kitzbil78
11 years ago

honka domaca

Tak to dopadne ked som sam a pozriem pecko....
27 1
Kitzbil78
11 years ago
55 0
Kitzbil78
11 years ago
47 2
Kitzbil78
11 years ago
33 0
Kitzbil78
12 years ago

home alone

ked sa nevmesti do skurky....
19 1

Continue exploring other posts

Show more