Alba uživatele (2)
Povídky (1)
před 6 měsíci
0
279
1
Les byl tichý, jen listí pod nohama tiše šustilo a sluneční paprsky se prodíraly mezi korunami stromů. Šli jsme vedle sebe, beze spěchu, jako bychom měli všechen čas světa. V tom klidu bylo něco…
Osobní informace
| Jazykové dovednosti: | Čeština |
|---|
Osobní popisek
Přeji příjemný den,
vítám tě na mém profilu, kde se můžeš dozvědět něco o mně a o tom co zde hledám.
.
.
Něco o mě:
.
Jsem klidný a vyrovnaný muž, který ví, co chce.
Mám rád ženskou společnost a umím být pozorný partner, který dokáže naslouchat i potěšit – jak slovem, tak přístupem.
.
.
Co hledám:
.
Hledám příjemnou, sympatickou ženu na milenecký vztah založený na vzájemném respektu, důvěře a diskrétnosti. Nehledám nic povrchního, ale skutečné propojení, chemii a společné chvíle, které budou příjemné pro oba.
.
.
Civilní fotografie posílám až po delší a ověřené známosti, kdy máme oba jistotu a vzájemnou důvěru.
Pro základní představu mám však galerii i několik videí, které mohou pomoci udělat si obrázek. Stačí si jen o ně říct.
.
.
Pokud máš chuť poznat klidného, spolehlivého muže, který si umí vážit ženy, neváhej mi napsat.
.
.
Dámy, víte co je slušné? Když Vám někdo slušně napíše tak alespoň odpovědět.
vítám tě na mém profilu, kde se můžeš dozvědět něco o mně a o tom co zde hledám.
.
.
Něco o mě:
.
Jsem klidný a vyrovnaný muž, který ví, co chce.
Mám rád ženskou společnost a umím být pozorný partner, který dokáže naslouchat i potěšit – jak slovem, tak přístupem.
.
.
Co hledám:
.
Hledám příjemnou, sympatickou ženu na milenecký vztah založený na vzájemném respektu, důvěře a diskrétnosti. Nehledám nic povrchního, ale skutečné propojení, chemii a společné chvíle, které budou příjemné pro oba.
.
.
Civilní fotografie posílám až po delší a ověřené známosti, kdy máme oba jistotu a vzájemnou důvěru.
Pro základní představu mám však galerii i několik videí, které mohou pomoci udělat si obrázek. Stačí si jen o ně říct.
.
.
Pokud máš chuť poznat klidného, spolehlivého muže, který si umí vážit ženy, neváhej mi napsat.
.
.
Dámy, víte co je slušné? Když Vám někdo slušně napíše tak alespoň odpovědět.
Ankety
Lidé na těchto stránkách často dávají na první dojem — a tak se ptám: soudíš knihu podle obalu?
Celkem hlasů: 49
Hlasování bylo ukončeno