Někdo na společné hraní?
2.6.2026 10:44
Topovat
Ahoj, hledám někoho sympatického na krátké psaní a poté setkání v Marianskych Lázních na nějaké to společné dovádění. Hledám hlavně pasiva, nebo někoho s kým bych se opíchal vzájemně :)
Věk nehraje příliš roli, byť bych byl radši kdyby to byl někdo mladší. Pokud jsi sub, jen lépe.
Chci se tak seznámit s někým zajímavým s kým bych mohl třeba i pokecat.
Scházeli bychom se u mne :)
Fotky mám v galérce :)