Předně, nekoušu...
Mám rád hlubší pokec a tak možná působím jako smart ass, ale nekoušu a pokecám o ledasčem obvykle úplně bez zábran. Moc rád poznám někoho zajímavého, pokecám na lecjaké téma, popiji a s radostí zajdu do divadla, kina nebo zajímavý koncert. Nikdy nepohrdnu intelektem a smyslem pro humor :)
Pro typology a škatulkáře: Introvert, INTP, ADHD (v překladu introvertní neřízená střela).
Rád se teď seznámím s někým novým – s někým, kdo je v pohodě, dá se s ním dobře pokecat a nepoužívá mozek jen jako výplň.
Cením si lidí se situačním smyslem pro humor ostrým jako břitva, s humorem absurdním a lidí kreativních, otevřenosti a fantazie.
No a kdo jsem? To asi budete muset zjistit sami :) Já se pokusím o to samé ve vašem případě ;)
Povídání, je-li zajímavé, nikdy neodmítnu. Stejně jako jiné… skutečnosti - třeba společnou akci jako je divadlo, koncert a tak ;)
Mám rád umění – hlavně ilustraci, malbu, erotiku v kresbě a malbě. Sám se zabývám kresbou a malbou, baví mne scenáristika, psaní a hraní rolí – rolové hry a divadlo. Přemýšlím nad tvorbou komiksů.
Miluji hudbu a film. Nad dobrým výletem nebo cestováním neohrnuji nos :)
Mám se dobře, děkuji za optání.
Vzhledem k otázkám: Ano, jsem míšenec (indiánské obyvatelstvo na Kubě).