Učím sa, čo je sloboda.
Už nechcem nikomu pomáhať. Dobre. Nie tak celkom. Napíšem to presnejšie. Už nechcem pomáhať tomu, kto o pomoc nestojí. Už neodpovedám na otázky, ktoré nie sú položené so zvedavosťou a túžbou poznať odpoveď. Už nerozdávam podľa toho, či je tam núdza, ale podľa toho, či…