Příspěvky

Hrabosik
před 4 měsíci

Dnes je mezinárodní den pití vína, dáte si, nebo držíte suchý únor?

napiju se
52.4 %
suším (hu*u)
47.6 %
Celkem hlasů: 21
Hlasování bylo ukončeno
Hrabosik
před rokem
37 7
Hrabosik
před 3 roky

lepší to nebude

je tu spousta galerií, na které se bez vlastní nemůžu podívat, takže asi tak 😜
35 4