Pomalu se přesouvám jinam.
Díky za všechny zprávy, chvíle i lidi, co stáli za to.
Profil tu ještě bude, ale už ne moc aktivní.
A kdo bude chtít, cestu si najde 🙂
Jmenuju se Pavel. Je mi dvaapadesát a ten večer jsem jel z Brna do Prahy sám. Auto bylo tiché, jen rádio občas zašumělo. Venku už byla tma, silnice mokrá po dešti. Světla kamionů mě občas oslnila. Uviděl jsem ji až na poslední chvíli. Stála na kraji u cedule, malý…