Příspěvky

Pavkako
před 2 měsíci

Když si zaplatím holku za 3500,- na hod. a udělám ji za tu dobu třikrát, tak že vysříká, zatím co já se udělám jen jednou, zasloužím si

2000Kč slevu
41.2 %
3500Kč vrátit, plus 1500Kč doplatit
58.8 %
Celkem hlasů: 17
Hlasování bylo ukončeno