Luka184 před 2 dny Poslední dobou mě baví tvořit tyto ankety. Člověk se díky tomu dozví mnohé... Tak bys se vás chtěl zeptat co si o mě myslíte? Jsem pro vás sympaťák, se kterým by jste šli na jedno, pořípadě nějaká slečna na rande, nebo? Nahlásit Ano, jsi sympaťák .. Jen tu marníš svůj čas a energii Ne, nejsi sympaťák.. 0 Celkem hlasů: 17 Vyprší za: 4 dny
Luka184 před 4 dny Cs. Měl bych na vás takový malý dotaz. Jste tu všichni spokojení? Daří se vám tu najít to, co hledate? ( Ať už je to přátelství,sex atd..) Nahlásit Mám štěstí a ano, našel Mám smůlu Stále hledám 0 Celkem hlasů: 29 Vyprší za: 26 dní
Luka184 před 4 dny Cs. Má to tu vůbec smysl? Nachazíte tu vůbec to, co opravdu hledáte? 0 0 Sdílet Nahlásit
Luka184 před 17 dny Zdravím vás všechny. Co si myslíte o tom, když někdo nabízí nějakou službičku za nějaký ten peníz? Nahlásit Je to ok. Je to jistý druh přilepšení Nemám jej rád .. Je mi to jedno 0 Celkem hlasů: 56 Vyprší za: 13 dní