Němčinářka

21. 9. 2022 · 2 742 zhlédnutí Zajdik98

Zdravím vás. Nejdříve jsem to chtěl publikovat jako článek, protože tu neočekávejte žádnou erotičnost. Avšak admin mi neumožnil to zveřejnit jako článek, tak to musím podat jako povídku.


Je skoro konec září a jako většině studentů, tak i mně začal zimní semestr. Dnešek jsem očekával klidný, měl jsem mít jen jednu přednášku a seminář. Omyl! Kvůli zahraničním studentům probíhala přednáška v angličtině. To by zase tak velký problém nebyl. Jenomže přednášející očividně chtěl lámat rekordy v počtu slov vyřčených za jednu minutu a já se chytal pouze každého 15 slova. Tak jsem tam tak seděl a snažil se tvářit, že naprosto rozumím tomu, co vykládá. Dualismus. Ha! Tak to vím co je. Už jsem se chtěl radovat, avšak můj mozek toho měl plný zuby. Rozhodl se tedy dát si už dovolenou a já se stal res extansí. Záchranou pro mě bylo to, že jsem musel končit dříve, abych stihl dojít na druhou budovu, kde jsem měl mít seminář. Koukám na mobil. Konečně, je čas mazat na seminář! Rychle sbírám věci a beru do zaječích.

No když jsem se ocitl na chodbě před učebnou, kde měl probíhat seminář německého jazyka, a já viděl ty neznámé studentky a studenta, připadal jsem si jak v pekle. Opřel jsem se o stěnu a chtěl jsem mít tuhle noční můru za sebou. Aby toho nebylo málo, všiml jsem si, jak slečna naproti mně si prohlíží mou ruku. Vzhledem k intervalu jejího koukání jsem usoudil, že na bicák mi nekouká, ten tak výrazný nemám. Chlupy to taky nemohly být, protože tak dlouho by je asi těžko chtěla zkoumat. Poslední možností tedy bylo, že si prohlíží moje světlá místa na kůži, která se nacházela od loktu až po zápěstí. Všimla si, že vidím jak mě sleduje, a tak uhnula pohledem.

Konečně někdo jde. Vypadá to, že by to mohla být ta němčinářka. Ovšem odpojuje se a ke dveřím míří mladá slečna. Svou učitelku na němčinu jsem si spletl se studentkou. Když jsem vcházel dovnitř, ihned jsem instinktivně věděl, že chci být vzadu. Schován a neviděn! Cizí fakulta, cizí lidé a učitelka, kterou jsem měl první hodinu. No jak krásná nadílka pro stydlivého introverta. Hned na začátku se zeptala, kdo už chodil na němčinu. Udělala si zkrátka obrázek jaké má složení třídy. Já jsem už na bakalářském studiu absolvoval úspěšně základy německého jazyka. Abyste mě lépe chápali. Nemám rád německý jazyk! Zapsal jsem si ho jen proto, že jsem chtěl získat kredity víceméně zdarma. Očekával jsem tedy, že při hodině budu mít klid. Ovšem svým přístupem, tou živostí a přitažlivým vzhledem mě přetáhla na svou stranu. Já ožil a byl aktivní. Tím, že zjistila, že už ty základy umím, tak se mnou vedla dost často interakci. No zkrátka seminář utekl rychle.

Po hodině jsem šel za ní, zeptat se, zda má smysl, abych chodil na tento seminář, když už mám náskok oproti ostatním, a jen protože jsem tamtu zkoušku z němčiny absolvoval před čtyřmi roky, nemám nárok na automatické uznání. Ona mi nejdříve řekla, že ať napíšu email, avšak po chvilce, když jsem ji ukázal, že i ty pracovní listy, co budou používat, už mám vyplněné, tak mi řekla, že psát nemusím, že se s garantkou tohoto semináře domluví. Nakonec jen dodala, že by ale byla ráda, kdybych chodil.

Co si budeme. Krásná blondýnka, o něco menší než já, sice menší prsa, ale krásný úsměv, pořádná živost, dokonce měla z vlasů udělaný drdol a starší mohla být maximálně o deset let. No zajímavou cestu domů jsem měl. Ach ty áčka, zkazily mě!!!

Podobné povídky