Grátis masáž
Sympatický masér overený tu na amateroch rád urobí masáž pre ženy a pary. Masáž je celotelová olejová. Vykonáva sa na masažnom stole. Ukončenie masáže je podľa vášho želania. Masér môže byť oblečený ale aj vyzlečený podľa želania.
Sympatický masér overený tu na amateroch rád urobí masáž pre ženy a pary. Masáž je celotelová olejová. Vykonáva sa na masažnom stole. Ukončenie masáže je podľa vášho želania. Masér môže byť oblečený ale aj vyzlečený podľa želania.
Sympatický masér overený tu na amateroch rád urobí masáž pre ženy a pary. Masáž je celotelová olejová. Vykonáva sa na masažnom stole. Ukončenie masáže je podľa vášho želania. Masér môže byť oblečený ale aj vyzlečený podľa želania.
Pekný deň všetkým
Som akreditovana masérka klasickej masáže a pracujem v hoteli v Piešťanoch ale masírujem aj doma na maserskom stole v Piešťanoch
Mám akreditáciu z viacerých profesionálnych masáži robené tu v Piešťanoch v Maserskej škole REMAS zo zdravotnou školou v Bratislave a dlhoročnou praxou masáži (15 rokov )
Ponúkam klasicku profesionálnu masáž s hepyjendom len rukou.Po dohode ťa môžem masírovať aj nahá za príplatok..
Som Miroslava priamo z Piešťan mám 170cm 80kg 6 stky prsia seriózna masérka.Foto a tel.cislo posielam po dohode termínu masáže.
Ak sa rozhodneš mi napísať a máš naozaj seriózny záujem prísť na klasicku profesionálnu masáž s hepyjendom len rukou nič viac požadujem serióznosť a dochvíľnosť dodržanie termínu masáže.
Masíruje sa chrbat a nohy s možnosťou hepyjendom len rukou nič viac Masírujem v spodnom prádle za príplatok.Masaz trvá 1hod.Popripade ťa môžem masírovať nahá.Tesim.sa na teba . Akreditovana masérka klasickej masáže Miroslava z Piešťan.
Ponúkame 🔥🔥4 ručnú erotickú celotelovú masáž v príjemnom prostredí s teplým olejom úplne po každom kúsku Tvojho tela....
Intenzívny zmyslový pocit, kombinácia dotykou až po extatické uvoľnenie 💥
👌Všetko potrebné máme vrátane priestoru.
👌Pre mužov, ženy, páriky
👌Radi Ťa zrelaxujeme aj u vás doma, hoteli, chata
👌 Obojstranné dotyky...
👌Telo na telo. Prsia, zadoček....
👌 Zohratý pár
👌 Diskrétnosť a exkluzívny prístup.
Viac info v pošte. Objednávky na termín po tel. Píšte len v prípade seriózneho záujmu. Sex neponúkame. Recenzie máme v komentíkoch pod galerkami😉
💥 Masáž, ktorú si naozaj užiješ
Chcete si dopriať masáž u seba doma, vo vašich priestoroch, vo svojom pohodlí? Nič neriešiť, nikam nechodiť, iba si vychutnávať slastné uvoľnenie...?
Prídem a pomasírujem podľa vašich predstáv, klasicky, zmyselne, jemne, alebo aj eroticky, pikantne. Prípadne aj niečo viac... Čokoľvek podľa dohody...!!! Bežne masírujem nahý, ženy, mužov, páry. Základom je diskrétny a ústretový prístup, zdravie a vzájomná dôvera.
Zdravím hľadám ženu alebo pár do sauny :)
Som akreditovana masérka klasickej masáže mám akreditáciu z viacerých profesionálnych masáži robené v Piešťanoch z dlhoročnou praxou masáži (15.rokov )
Ponúkam klasicku profesionálnu masáž s hepyjendom len rukou.Je možné aj dohoda že ťa budem masírovať nahá z príplatkom .
Moja prac doba je od 14.00h do 20.00h masírujem doma na maserskom stole v Piešťanoch teplým masážnym olejom a relaxačnou hudbou.Tesim sa na vaše správy
Akreditovana masérka klasickej masáže Miroslava z Piešťan.
Hľadám zrelšiu masérku vekovo aspoň 50+. Mám záujem o dlhú celotelovú masáž (spredu aj zozadu), tj 90 minút a viac vrátane penisu, ideálne aj s povolenými dotykmi. Ak by boli pochybnosti , za mňa čo sa dohodne to platí a rešpektujem, nič iné neskúšam Malo by to byť hlavne o masáži s penisom ako bonus. Cenovo sa prispôsobím kvalite. Verím že nájdem svoju zrelú masérku ku ktorej budem môcť pravidelne chodiť ❤️💆
Pekný deň .
Som akreditovana masérka klasickej masáže a ponúkam klasicku masáž s hepyjendom len rukou nič viac
Mám akreditáciu s viacerých profesionálnych masáži robené tu v Piešťanoch v Maserskej škole REMAS zo zdravotnou školou v Bratislave s dlhoročnou praxou masáži (15 rokov praxe profesionálnych masáži na úrovni)
Moja pracovná doba je od 14.00h do 20.00h masírujem doma na maserskom stole v Piešťanoch teplým masážnym olejom a relaxačnou hudbou
Som Miroslava priamo z Piešťan mám 170cm 80kg 6 stky prsia seriózna masérka
Foto postavy a tel.cislo posielam po dohode termínu masáže
Teším sa na vaše správy .
Sexstretko nerobím ani neponúkam NIE SOM EROTICKA MASÉRKA.
ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE.
Ahojte chlapi mám tu už viac inzerátov ktoré platia stále
Ponúkam celotelove masáže za FO mne som z Hlohovca kľudne píšte len ty ktorý máte záujem a viete hneď prísť lebo sa sľúbilo veľa ľudí a do teraz veľa ich nedošlo .kľudne sa ozvite budem rád teším sa .
Ahojte niekto aj dnes na celotelovu masáž odmena mne
Prosím píšte len ty čo máte vážny záujem
Je tu niekto aj kto sa ukáže a vylúči zadok nechá sa lyzat prstovat mám aj dilda
Kľudne píšte dohodneme deň aj hodinu som z Hlohovca hľadám aj kamoša na von na pokec.
Ahojte chalani .Ponúkam celotelove masáže.
Píšte mi len ty čo naozaj máte vážny záujem nie len sľúbiť a potom neprísť ďakujem vopred . Masáže a atď je za FO mne .Niekto dnes alebo aj zajtra ráno masáž trvá cca 40 min .Budem rád ak dakto príde rad sa zoznamom skamosim .Je tu niekto? Som z Hlohovca.Rad lizem prstujem dávam dilda do zadku niekomu.Najdem?
Masáž v Piešťanoch
Príjemné domáce prostredie
Len po serióznej dohode.
Ponúkam relaxačné klasické masáže s akreditáciou . Klasickú masáž masirujem doma od 14.00h do 20.00.h masirujem teplym masážnym olejom a relaxačnou hudbou.
Každá masáž je prispôsobená individuálnym potrebám klienta.
Objednávanie len po dohode vopred.
Príďte si oddýchnuť a načerpať novú energiu.
Pekný deň prajem
Som akreditovana masérka klasickej masáže a ponúkam klasickú masáž s heppyjendom len rukou nič viac.
Mám akreditáciu z viacerých profesionálnych masáži .
Moja pracovna doba je od 14.00h do 20.00h
Masirujem doma na maserskom stole v Piešťanoch teplym masážnym olejom a relaxačnou hudbou.
Sex s mojej strany je absolútne vylúčený .
Poprosím o akceptovanie .
Ak máš seriózny záujem o masáž napíš mi tel.cislo a potom ti pošlem ja tel .číslo .
Som 170cm 80kg 6 stky prsia seriózna akreditovana masérka.
Teším sa na tvoju odpoveď..
Pekný deň prajem 😊
Som akreditovana a profesionálna masérka klasickej masáže a pracujem v hoteli v Piešťanoch ale masirujem aj doma na maserskom stole v Piešťanoch
teplým masážnym olejom a relaxačnou hudbou.
Moja pracovna doba je od 14.00h do 20.00h aj víkend
Som seriózna a diskrétna masérka klasickej masáže.
Po dohode môžem masírovať aj nahá za príplatok.
SEX Z MOJEJ STRANY JE ABSOLÚTNE VÝLUČNY!!!
Mám 170cm 80kg 6stky prsia seriózna masérka.Mam akreditaciu s viacerých profesionálnych masáži robené v Piešťanoch v Masérskej škole REMAS v Piešťanoch zo zdravotnou školou v Bratislave s dlhoročnou praxou masáži.Po dohode termínu masáže posielam foto aj tel.cislo .
ĎAKUJEM.
TESIM SA NA TEBA . profesionálna masérka Miroslava.
Angels333
venussa6670
Vlcok323
Roduck
Mucko19811