User albums (2)

User videos (2)

Additional information

Personal information:  
Age:
35 years
37 years
Zodiac sign:
Taurus
Gemini
Sexual orientation:
hetero
hetero
Marital status:
single
single
Eye colour:
blue
brown
Hair colour:
black
blond
Height:
183 cm
170 cm
Weight:
75 kg
65 kg

Statistics:

Date registered:
28.8.2014
Time spent on chat:
0 day and 2 hours
Attended events:
no
Profile views:
94358

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
anal sex, sexy lingerie, nylons, group sex, sperm, swingers, sneaking
Searching:
Couple woman & man, Group
Purpose of search:
friendship, sex, talking

Personal description:

Malo da se predstavimo, ovdje je Darko i Lovorka, volimo prirodu, divljinu, erotske slike u svim pozama i mjestima, sex u svim aspektima osim mučenja, sado mazo i sl. Oboje mladi i puni duha za istraživanjem i pronalaženjem u prirodi svih lijepih mjesta za slikanjem i dobrim sexom te naravno i dobrim komentarima i preporukama za tiha i divlja mjesta za sex. Pošto smo još u fazi početka druženja u četvero ili troje molimo vas za strpljenje.
Ako želite javite se na email dzmaris@gmail.com
Hvala

Malé představit sami sebe, tady je Darko a Lovorka, milujeme přírodu, divokou zvěř, erotické obrazy na všech mořích a místech, sex ve všech aspektech kromě mučení, smutku atd. Oba mladí a plní ducha pro zkoumání a hledání v podstatě všech krásných míst pro malování a dobrý sex, a samozřejmě dobré připomínky a doporučení pro klidné a divoké místa pro sex. Jelikož jsme ještě ve fázi společného spojení ve čtyřech nebo třech, prosím, buďte trpěliví.
Pokud byste chtěli dostat e-maily na dzmaris@gmail.com
díky

Malé predstaviť sami seba, tu je Darko a Lovorka, milujeme prírodu, divokú zver, erotické obrazy na všetkých moriach a miestach, sex vo všetkých aspektoch okrem mučenia, smútku atď. Mladí a plní ducha na objavovanie a nájdenie v podstate všetkých krásnych miest pre maľovanie a dobrý sex, a samozrejme dobré pripomienky a odporúčania pre tiché a divoké miesta pre sex. Keďže sme stále vo fáze spoločného spojenia v štyroch alebo troch, prosím, buďte trpezliví.
Ak chcete dostávať e-maily na dzmaris@gmail.com
vďaka