User albums (115)

User videos (3)

Additional information

Personal information:
Age:
48 years
Sexual orientation:
bi
Marital status:
married
Height:
178 cm

Statistics:

Date registered:
30.11.2014
Time spent on chat:
0 day and 13 hours
Attended events:
no
Profile views:
101343

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
deepthroating, foot-fetish, oral sex, sexy lingerie, sperm, fingering
Searching:
Man, Couple woman & man, Couple man & man
Purpose of search:
friendship, sex, relationship, talking

Personal description:

NOVINKA!!!

PENIS A PULZNÍ MAGNETOTERAPIE

Příjdeš,svlékneš se,lehneš si na záda a nastavím aplikátor magnetoterapeutického přístroje na Tvé pohlavní orgány.Terapie trvá 30 min. a dochází při ní k roztažení cév v penisu,varlatech a prostatě,čímž se podpoří a zlepší jejich funkce - tedy tvorba spermatu a testosteronu,prevence onemocnění prostaty a zlepšení erekce penisu. Na pozitivní účinky nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie u erekce poprvé upozornili urologové používající magnetoterapii k léčbě onemocnění prostaty,kdy díky vazodilatačnímu účinku (roztažení cév) docházelo ke zlepšení prokrvování topořivých těles penisu a tím ke snadnějšímu dosažení a udržení erekce. Dobré prokrvení pohlavních orgánů je předpokladem k dosažení lepšího orgasmu.
Významný je také vliv magnetoterapie na zvýšení produkce endorfinů.
Magnetoterapie je přirozená a pro organismus šetrná fyzikální metoda.Působením pulzního magnetického pole dochází k ovlivňování tkání lidského těla na buněčné úrovni, což vede k potlačení, případně úplnému odstranění některých zdravotních potíží, očistě organismu a regeneraci buněk.
Jelikož používám profesionálního drahého magnetoterapeutického přístroje splňujícího všechny požadavky s příslušnými certifikáty,je tato služba placená.

ZAKÁZANÉ UVOLNÉNÍ...

Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic,
tak se nadechni a zařvi ze svých plných plic.
Chceš to přivolat a chceš to čím dál víc,
stačí poslouchat, co se penis snaží říct.
Můžeš zůstat stát, všemu vzdorovat,
ale nakonec udělat si to tak,jak to máš rád.
Nebudem se prát, nemusíš mít strach,
chce to akorát realizovat!

Na chvíli zavřít oči, vesmír se pootočí,
taky můžeš mít, co si budeš přát a co budeš chtít!

Pod hlavou polštář mít, prosím vás, odpusťte mi.
Teď zůstat ležet na zádech, vzrušené péro pod hvězdami.
Tvoje koule a žhavé sperma v nich hoří, zdá se mi.
Je to pravda, velká slast, zakázané uvolnění…

O ROZKOŠI

Rozkoš je písní svobody,ano, rozkoš je opravdu písní svobody.
A já budu rád, jestliže ji zazpíváte z plnosti svého srdce.
Někteří hledají rozkoš, jako by to bylo vše, a jsou za to ostatními odsuzováni a káráni.Já bych nikoho neodsuzoval ani nekáral. Já každého učím hledat.
Neboť když naleznou rozkoš, nenajdou jen ji samu.
Sedm je jejích sester a všechny jsou mnohem krásnější než rozkoš.
Neslyšeli jste snad o muži, který vykopával ze země kořeny a našel poklad?Častokrát potlačujete svou touhu po rozkoši, ale vaše touha se tím jen hromadí v skrytých koutech vašeho bytí.Kdo ví, že to, co je dnes opomíjeno, na vás čeká zítra?
I vaše tělo zná své dědictví a své oprávněné potřeby a nechce být podváděno.
A vaše tělo je harfou vaší duše.A je na vás, abyste z ní vyloudili kouzelnou hudbu. Pro včelu je rozkoší sbírat sladký pyl z kalichu květin.
Ale je to rozkoš i pro květy, které pyl včelám poskytují.
Neboť pro včelu je květina zdrojem života a pro květinu je včela poslem lásky a pro obě, včelu i květinu, je dávání a získávání rozkoše potřebou a vzrušením.
Buď ve své rozkoši jako květina a já Ti budu včelou!

A CO BYLO DÁL?

Někdy si říkám, jestli ještě znám svý péro,
a jak často na něj myslím, když jdu spát.
Na zítřek bude opět hezky vyhoněno,
a s mým pérem už tak bude napořád.

Stříká se dál, chlapi, musíme si zvykat,
a není dobrý na honění zůstat sám,
pro jeden osamělý výstřik nemá cenu vzlykat,
když má druhý otevřenou hubu dokořán.

A, co bylo dál, jenom výstřik,
ocasy si chlapi honili.
A, co bylo dál, jen další výstřik,
čůráky se jim k zemi sklonily.

Na koulích jsem pořád cítil tvoje něžný prsty,
a do vlasů ti stříkal bílej klíh,
z čůráku jak stožár nad koulemi,
s´ho na mě vystříkal a lepil na dlaních.

A, co bylo dál, jenom výstřik,
penisy si chlapi hulili.
A, co bylo dál, jen další výstřik,
čůráky se jim k zemi sklonily.

Při tom honění nevěděli, že je venku krize,
v tom někdo za mnou řekl:
"brouku, jsem tvůj muž",
tys zajel do mě jak zhmotnění mý vize,
jako když do zadku mi někdo vrazí nůž...

A, co bylo dál, jen další výstřik,
klobásy si chlapi honili.
A, co bylo dál, zas další výstřik, a čůráky se k zemi ...

A, co bylo dál, výstřik střídal výstřik,
v orgasmech se péra cukaly.
A, co bylo dál, poslední výstřk,
čůráky se jim až k zemi sklonily.


Vítejte v SEXUÁLNÍ OSVĚŽOVNĚ pro správné chlapy,kteří si umí užívat ;-)

Vážení a milí chlapi a kluci,přijďte se sexuálně uvolnit a dopřejte si vzrušení,slast a pořádný orgasmus!

Pro ženy:
Znáte to rčení: muže ovládá ten,kdo ho drží za penis?Nabízím ženám-partnerkám lekce "Jak na něj". Praktická výuka pro zvídavé ženy,které chtějí být pro svého partnera bohyní v zacházení s jeho mužstvím a mít ho tak ve své moci. Jak ho správně dráždit? Jak správně na orál? A co prostata? Chcete pomoci najít způsob jak svého partnera co nejlépe obšťastnit? Pak mi neváhejte napsat a na všem se domluvíme...

A teď už jen pro chlapy:
Máš rád sex a erotiku? Potřebuješ relax a sexuálně se uvolnit?

Stačí se jen domluvit.Příjdeš,lehneš si,a necháš se vzrušovat a masírovat od chlapa,který si umí s citem pohrát s pérem a varlaty... Bude záležet je na Tobě,co všechno by Ti dělalo dobře a čemu jsi přístupný.Svýma rukama se budu s Tvým tělem mazlit a působit Ti rozkoš... Zcela diskrétně bez jakéhokoliv narušení soukromí... A když naše setkání budou pravidelnější,postupně odemknu Tvé tělo novým zážitkům a novým způsobům prožívání rozkoše...

"Na chvíli zavřít oči, vesmír se pootočí,
taky můžeš mít, co si budeš přát a co budeš chtít!"

Mým cílem je spokojenost muže,který ke mě příjde,protože jedině tak to baví i mě,a jen spokojený chlap se ke mě vrací…

Budeš-li chtít,budu Tvým sexuálním koučem v oblasti Tvého uspokojování,v oblasti vizáže Tvých genitálií, v zajištění a udržování jejich správné funkce a v oblasti modelingu ;-DDD

SEXUÁLNÍ REFLEXOLOGIE
Reflexní masáž zaměřená na podporu sexuálních funkcí a sexuálního zdraví. Dokonalého muže dělá také zdravá prostata a správná funkce varlat. Jedná se o stimulaci příslušných bodů na těle. Při této masáží nejde o vyhonění péra, ale skutečně jen a pouze o zdravotní aspekt na podporu a udržení správné funkce pohlavních orgánů.
Dalším stupněm této masáže je MULTIORGASMICKÝ MUŽ,při níž je možno prožít více orgasmů.Mužský opakovaný orgasmus nabízí mužům možnost lépe prožít sexuální slast.

Zdůrazňuji,že zdraví je na 1. místě. Nehazarduji se zdravím.I když oplývám zkušenostmi,vše jen bezpečně a bez rizika!
Navíc chodívám již několik let 2x za rok preventivně pro 100% jistotu o mém zdraví na odběry krve na všechny pohlavně přenosné choroby (HIV,chlamydie,mykoplasma,syfilis,žloutenku atd.) - vždycky vše negativní.
Poslední odběry jsem měl 14.12.2018 - a jako obvykle negativní.

Rovněž i já miluji pravidelné uvolnění. Kdo by mi chtěl vyhonit nebo vykouřit?. Zázemí mám v Prostějově,ale klidně i někam dojedu. A když mi u toho budeš svými prsty přidržovat pytel a hladit ho a promačkávat,bude to super! Mám to moc rád :b

Ale klidně můžu uspokojovat jen já Tebe.Rád si hraju s mužským tělem a obzvláště s mužskými pohlavními orgány.Umím přivézt k rychlému orgasmu,ale raději orgasmus oddaluji - budu Tě udržovat na vysokém stupni sexuálního vzrušení po delší dobu na hranici orgasmu. Přes Tvůj penis budeš zažívat slast a rozkoš,která může být ještě umocněná současnou masáží varlat,zadečku a prostaty.Varlata jsou svatým grálem mužství,produkují spermie a testosteron,a dělají chlapa chlapem.Jsou nejcitlivějším orgánem na mužském těle.Jsou chlapi,kteří si na ně nenechají sáhnout,ale většina chlapů miluje jejich jemnou masáž,hlazení a doteky na nich,což umocňuje jejich vzrušení a slast.A jsou chlapi,které uvádí do extáze pevné stisknutí koulí a mírná chvilková bolest...

A nejde zdaleka jen o tělesno,ale během masáže se snažím napojit na pocity a intuitivně slaďovat a prohlubovat masáž s vnitřními prožitky.

Umím být také něžný. Chtěl jsi mít někdy kamaráda,se kterým by ses mohl obejmout,dotýkat se sebe navzájem a cítit jeho teplo? Pocítit vzájemné vzrušení a začít se mazlit...?

Na druhou stranu taky rád dělám,v případě zájmu,lehké S/M.Jako lehké S/M rád podvazuji varlata a penis a zavazuji oči,rovněž můžeme použít kolečko s ostrými hroty,které stimuluje nervová zakončení a může být použito např. na chodidlech,vnitřní straně stehen,hýždích,zádech...

Prožívaná rozkoš a slast je mnohem intenzivnější s druhou osobou než když ji zažiješ při masturbaci nebo se stálým partnerem - znalost partnera vede k očekávání, což způsobuje stereotyp a zcela vymizí moment překvapení - rozechvělé očekávání z toho,co příjde. To je většinou i jeden z hlavních důvodů nevěry - v příliš stereotypním vztahu, který po sexuální stránce nenaplňuje,ačkoliv jsi ve vztahu se vším ostatním spokojen a jinou změnu nepotřebuješ.

Oddalování orgasmu prohlubuje zážitek ze sexuálního vzrušení a k hlubšímu prožití samotného orgasmu. Udržování v tomto vysoce excitovaném stavu po delší dobu vyvolává příjemný, téměř euforický stav, a působí příznivě na celou oblast psychiky...

Tělo je stvořeno k dotýkání.
Hmatová čidla máme rozmístěna po celém těle. Když se těch čidel někdo správně dotkne nebo je stiskne, může to přinášet příjemné pocity. Obzvláště,pokud jsou tyto doteky sexuálně laděné a jsme plní očekávání a vzrušení...

Některé části těla jsou citlivější než jiné. Velice citlivé jsou např. konečky prstů,vnitřní část stehen,prsní bradavky,rty,hýždě a,samozřejmě,pohlavní orgány.

Všechno, co jsi, spočívá ve Tvém těle. Dotknout se Tvého těla znamená dotknout se Tvé osobnosti. Proto každý,i ten nejintimnější dotyk musí respektovat Tvou osobnost.

Pokud si přede mne lehneš,abych Ti přinášel rozkoš,stává se pro mne Tvé tělo posvátným nástrojem,na němž můžu rozehrát celou symfonii slastných pocitů,vzrušení a rozkoše...

Absolvoval jsem tuto výuku tantrické masáže: http://gaytantra.webnode.cz/tantricka-masaz/

Ideálním cílem je naše vzájemné dlouhodobé přátelství,kdy mezi námi vznikne 100%-ní důvěra...

Má nabídka platí pro zdravé sexuálně normálně fungující muže.Neumím řešit poruchy erekce.Já si prostě rád hraju s pěkně tvrdým pérem,jinak mě to nebaví.Ale pokud by byla jiná motivace,třeba finanční (1000 Kč za hodinovou masáž),tak proč ne,hezky se Ti o něj taky postarám.Umím si pohrát i s ochablým pérem,kdy se pořádně nepostaví,ale to už mě právě nebere,ale zároveň to není pro mne nic nepříjemného,takže pokud jsi ochoten mi za to dát 1000 Kč,tak proč ne...

Jinak je častou otázkou,kolik si nechám za masáž zaplatit.Nedělám pro výdělek,ale pro zábavu. Nicméně náklady s tím spojené jsou,a to na masážní olej,pomůcky,pronájem prostor,energie,a taky bych rád nabídku sexuálních pomůcek rozšiřoval. Uvítal bych tedy,kdyby jsi s sebou přinesll buď nějaký masážní olej,lubrikant nebo nějakou zajímavou erotickou pomůcku anebo,místo toho, příspěvek 200 Kč.

Umění masturbace
Chceš zažívat ještě lepší rozkoš? Rád objevuješ způsoby dráždění a rád zkoušíš nové věci? Jak si při masturbaci stimulovat varlata nebo prostatu?
Někteří objeví erotogenní zónu v oblasti análku. A přitom nejsou gay.

Umění kouření penisu (felace)
K felaci se používají rty,jazyk a horní patro.
Zuby opravdu NE !!! Je zapotřebí hodně otevřít pusu a neskousávat,nechat rozevřené čelisti.,zuby jsou opravdu hodně nepříjemné.Chce to cvik.Začátečníka můžou bolet žvýkací svaly,protože není zvyklý tak dlouho držet čelisti od sebe.
A hodně slinit,aby to hezky klouzalo.Raději více než méně,ať sliny klidně tečou po penisu až na koule,než drhnutí suchým jazykem - i to je hodně nepříjemné.
Takže mít v puse hodně slin,naslinit rty,zuby od sebe,vcucnout žalud do pusy a začít kroužit jazykem po žaludu.Udělejte ze rtů pevný kroužek a vysouvejte a zasouvejte žalud a uvědomujte si,jak rty při zasouvání přejíždí přes věnec žaludu,čímž se rty rozevírají, a hned těsně pod žaludem opět pevně sevřete rty a takto to několikrát zopakujte,jen přejíždět pevně sevřenými rty po věnci žaludu dovnitř a ven a pokaždé si uvědomovat ten tlak rtů a hned pod věncem stisknout rty.Pak pokračujte zásunem do půli penisu a zase zpět a kružte jazykem po žaludu a pružnými rty přejíždějte při nasávání žaludu přes věnec.Pak s jazykem na spodní straně penisu dráždit uzdičku špičkou jazyka a pak jazyk vypláznout až ven z pusy a současně zasouvat penis hlouběji,až se špičkou jazyka dotknete koulí.Pokud vám to velikost penisu dovolí,aniž byste se dusili,nechte takto hluboce zasunutý penis,druhou rukou přizvedněte koule,abyste na ně špičkou jazyka dosáhli a lízejte je,takto vyplazený natažený jazyk se celý pohybuje a poskytuje rozkoš nejen koulím,ale současně celému penisu uvnitř.A tím se stáváte mistry v kouření.Pak už jen s tím vším experimentujte - se zasouváním,olizováním,sáním,tlakem sevřených rtů,kroužením jazyka...,a celou dobu myslet na dostatečné slinění a fakt bacha na zuby.

Podnikatel
Podnikáš a potřebuješ kvalitní a spolehlivé účetnictví? A po práci se uvolnit slastnou masáží? Můžeš to mít 2 v 1. Spojit příjemné s užitečným. Komplexní péče o zákazníka...

Honírna (zájmový kroužek)
Sešlost honěníchtivých nadržených a náruživých chlapů,kdy se sejdeme v domluvenou dobu u někoho a společně si zahoníme a můžeme okoukat něco od druhých či se nechat inspirovat něčím zvláštním.

Nákup erotické pomůcky
Mimo jiné si u mě můžeš vyzkoušet honění s masturbační pomůckou,kterou si můžeš u mě i koupit.Vím,že chlapi by si rádi pořídili nějaké honítko,ale nákup v sexshopu není diskrétní. Mám vlastní zázemí a zaručuji naprostou diskrétnost.

Prožij si svůj sen:
S příjemnou hudbou a s rouškou na očích se můžeš zcela ponořit do svých tělesných prožitků nerušen ostatními vjemy...

U porno filmu:
Při sledování porna v polosedě s rozkročenýma nohama se necháš uspokojovat.Můžeš si donést své oblíbené porno nebo Ti můžu nabídnout s výběrem mezi hetero nebo gay tématikou.

S oholením:
Udělám Ti masáž s vyvrcholením.Poté Ti vyholím ochlupení kde budeš chtít,opláchnu Tě od oholených chlupů,a v případě zájmu Tě přivedu k druhému orgasmu.

S úvodní intimní hygienou:
Budu mít nachystaný lavorek s teplou vodou,mýdlo,houbičku a ručník.Sedneš si na okraj s roztaženýma nohama,pohodlně se opřeš,a já Ti houbičkou a teplou vodou opláchnu genitálie včetně análku,namydlím Tě a poté mýdlo opláchnu opět houbičkou namočenou v teplé vodě.Rovněž Ti takto umyju nohy.Budeš se cítit osvěžený a vyvoněný a budeš se moci plně odevzdat následující masáži.Vhodné zvláště tehdy,pokud nemáš před masáží možnost se sám umýt.

Jsi mladíček a chtěl bys,abych se o Tebe postaral jako o miminko?
Po úvodní koupeli Ti zasypu pudříčkem prcinku a dětským olejíčkem Ti ošetřím pytlíček a čůráček,přebalím Tě a budu se s Tebou mazlit a třeba i lechtat...

Nafocení soukromé galerie:
Můžu Ti nafotit Tvé intimní partie dle předem domluveného scénáře.K tomu účelu si můžeš donést svůj fotoaparát,kdy máš jistotu že všechny pořízené fotky budeš mít jen Ty,nebo si dones flashdisk,na který Ti fotky nahraji.

Celodenní maraton - masáže,rozkoš a slast:
8 - 9,30 Úvodní masáž celého těla.Lehneš si na břicho a rozehřeju Tě - budu Ti masírovat záda,hýždě a nohy,zlehka Ti budu zajíždět mezi půlky a až na koule.
9,30 - 10 Přestávka na vyčůrání a občerstvení
10 - 11,30 Dopolední masáž.Lehneš si na záda a budeme pokračovat masáží břicha,hrudi,nohou a genitálií.
11,30 - 12,30 Zajdeme si na oběd do nějaké restaurace na meníčko
12,30 - 14 Po obědě si uděláme kávu nebo pivečko,vínko,džus,minerálku (dle libosti),pustím porno dle Tvého přání,pohodlně usedneš do křesla a budu Ti ho u toho kouřit,olizovat a dráždit.
14 - 15,30 Přestávka,občrerstvení
15,30 - 17,00 Odpolední masáž s erotickými pomůckami
17 - 18 Lehká večeře,asi nějaký salát
18 - ??? Závěrečný maraton.U večeře se domluvíme,co by jsi ještě chtěl vyzkoušet a zažít,nebo co se Ti nejvíce líbilo a ještě bys v tom chtěl pokračovat,a budeme se tomu věnovat tak dlouho,dokud už se budeš chtít vystříkat…

Ohlasy,reference:

Ahoj.Bylo to super ;-) Jsi dobrej masér.

Děkuji, byl to nepopsatelný pocit,a moc vzrušující!!!!! děkuji

Bylo to nádherný,nedivím se,že se k Tobě vracejí.

Teda když si vzpomenu na tvou masáž,tak už mi zase tvrdne...

Jsem vzruseny pri představě tvých jemných, zkušených dotyků…

Rád ti půjčím svůj krásný penis do tvé skvěle péče.

Kdy by se Ti to hodilo vzít si zase můj penis do Tvých citlivých rukou?

Těším se zase na Tvé smyslné, vzrušující a mámivé doteky..

Už včera jsem byl nadšený tvoji senzitivitou a hloubkou.Jsem opravdu rad, ze jsem te poznal a rad se s tebou zase uvidím...

Ahoj, moc děkuji za dnešní masáž…bylo to super…užil jsem si to.

Ahoj, nevím jestli si ještě vzpomeneš, byl jsem u tebe zhruba před třemi týdny.Moc se mi to líbilo, úžasná masáž a ten kolík v a... ani nemluvím. Rád bych si to zopakoval...

Pokaždé,když si vzpomenu na tvou masáž,tak se mi postaví, nechtěl by si ho zase někdy na hraní?

Ahoj,v minulosti jsme zkouseli spolu moje nafoceni nejake fotky mas i v ukazkach jsou to ty jak jsem se rychle udelal:-) rad bych si to zopakoval a udelal nejake nove fotky.

...ozvu se.. bylo to fajn.. uprimne, takovy vystrik jsem hodne dlouho nezazil :D

...jste fakt super.. takoveho kamarada bych chtel..

Už mi zase stojí při představě, že budu v tvých rukou...

Chci vam podekovat za vcerejsi uzasnou hodinku, strasne jsem si to uzil :) …

A ještě jsem zapomněl, moc mě vzrušovalo když jsem měl tvůj penis v ruce a cítil jak tvrdne.Rád bych ti ho vyhonil a můžeš stříkat na mě kam budeš chtít...


Více v článcích v blogu...

Na závěr trocha humoru:

Proč nemůže být mužský úd zaměstnancem?
◾Do práce se musí honit
◾Mívá tvrdou hlavu
◾Vstává, kdy se mu zachce
◾Plivá po zaměstnavateli
◾Obvykle nevydrží pracovat 8 hodin denně
◾Rád pracuje i pro jiné
◾Nedodržuje bezpečnostní předpisy
◾Rád pracuje ve vlhku bez ochranných pomůcek
◾K vyššímu výkonu se vypíná zejména na cizích pracovištích