Comments (17)

Javora
Javora
70 let nevěřím
0
0
Javora
Javora
62 let nevěřím
0
0
Javora
Javora
65 let nevěřím
0
0
Javora
Javora
"V síti" byli pedofilové, ne ? Chtěli děti! O tom se tady snad bavit nechcete?!!
1
1
Javora
Javora
Vousy mi nejsou příjmmý. Při dotýkání mě pak někdy svědí a zarudne kůže. Na pohled jsou upravný docela ok.
0
0
M42B18 M42B18
Kdo kouří z lásky… polkne.
Kdo kouří pro sex… vyplivne.
Kdo chce udělat dojem… kloktá

Čili asi tak *2*

A doplňuji, kdo chce z orálu vztah, udělá bublinu *1*
Javora
Javora
Nechcete mít skvrny na potazích v autě. To je celý. *3*
1
0
bpej bpej
Koukni na web naturista tečka cz , kde najdeš podrobné info.
Javora
Javora
Dnes je počasí na paddleboard v neoprénu.
0
2
Javora
Javora
Jak tady čtu, diskuse nemá "vítěze" každý člověk má jiný vkus a tím i názor, každému se líbí něco jiného. Určitě nemá význam se vzájemně urážet pro odlišný pohled. Čtu to tady proto, abych mohla porovnat svoje názory s vašimi. Ne proto, abych četla urážky. Za mě : souhlas s Trichophilia "dle nálady a zkusit všechny varianty". A hlavně to musí člověka bavit. *52*
2
0
maxlong maxlong
Vřásník u Křižánek přes den v zadu k večeru všude.
Javora
Javora
Hlavbě si vezměte dnes svetry. :-)*3*
0
0
Javora
Javora
Fak věc názoru.
Kluci: do x až po asi 25 - Dát si jointa nebo alkáč a užít si a bez ohledu na partnerku a pak hned odchod. Diskrétnost nula. Nejlépe se podělit o zážitek s kamarády na pivu.
Muži: 50+ Jointy si nedávaj. Diskrétnost (asi tak mají své důvody). Zkušenost, ohleduplnost, mazlíci, něha až vděk, až překvapivě dobrá hygiena.
Tak si vyber.
4
0
bpej bpej
Vítejte v realitě. Dářko je víceméně jediná nudisticka pláž na Vysočině, proto se v teplém letním dní nemůžete divit tak velké návštěvnosti. Pláž je právě i díky písku pro pobyt s dětmi jako dělaná. Tzn. že erotické zážitky můžete zažít opravdu někde hluboko v lese s těmi komáry a jinou havětí, co popisujete. Pokud Vás tedy ještě nebudou rušit davy houbařů a jiných návštěvníků této turisticky exponované lokality. Ale máte pravdu, voda zde bývá občas chladnější, je tu i více větrno, což zas nám, na chlad zvyklým lidem z Vysočiny, zase dvakrát nevadí. Jen ta voda není hnědá díky blátu, ale rašelině..
Javora
Javora
Tak dnes je tady (Dářko, Polnička,Žďár) docela na svetr..*10*...
0
1
Javora
Javora
Ach jo když se tu člověk trochu zabydlí tak aby přešel zpátky (jinam.cz :-). Běžný věci který jsou jinde zadarmo (videa, výběry podle...) se tu platí jako o život. Jsem tu jednou za tejden platím celej měsíc. :- )
0
0