Posts

2jmenoNatka
28 days ago

Najdu někoho v pátek 29.5. na šeberáku? Budu tam na chvíli odpoledne, a rád bych se s někým potkala... dloooouho jsem ho v sobě neměla....značka hledej tygra... čím víc vás bude, tím líp....

Budu tam...
33.3 %
Slíbím ze tam budu, stejně neprijdu...
58.3 %
Píšu ti...
8.3 %
Total votes: 12
Voting has ended
2jmenoNatka
2 months ago

Ve středu budu mít kolem poledne je tu někdo z Benešova inu prahy, kdo by měl chuť mě pořádně protáhnout?

Ano, chci tě
33.3 %
Těším se, až ti poteče semeno po stehnech
66.7 %
Píšu ti pro upřesnění
0 %
Total votes: 9
Voting has ended
2jmenoNatka
2 months ago

Když napíšu, že budu třeba v pondělí odpoledne na šeberáku v Praze, přijde mě tam někdo pořádně protáhnout?

Ano a píšu ti
20.8 %
Nemůžu
79.2 %
Total votes: 24
Voting has ended
2jmenoNatka
3 months ago

Píše mi hodně mužů, že mě chce... co se vám tedy líbí na chlapovi, když je obleč do dámského oblečení? Když tedy není chlupatý jak medvěd... já se holím kompletně

Je to něco jiného...
24.3 %
Proč to nezkusit...
10.8 %
Jsem nadržený zoufalec, a je mi jedno kam ho strci
21.6 %
Někteří jsou sexy...
40.5 %
Píšu ti zprávu
2.7 %
Total votes: 37
Voting has ended
2jmenoNatka
7 months ago

Rychlovka ve staré budově...

Chtěla jsem udělat pěkně album, ale sama se fotit moc dobře nejde .. a taky bylo celkem chladno...
116 15
2jmenoNatka
2 years ago
175 13
2jmenoNatka
2 years ago
25 6
2jmenoNatka
2 years ago
33 4
2jmenoNatka
2 years ago
201 15

Continue exploring other posts

Show more