Luka184 2 days ago Poslední dobou mě baví tvořit tyto ankety. Člověk se díky tomu dozví mnohé... Tak bys se vás chtěl zeptat co si o mě myslíte? Jsem pro vás sympaťák, se kterým by jste šli na jedno, pořípadě nějaká slečna na rande, nebo? Report Ano, jsi sympaťák .. Jen tu marníš svůj čas a energii Ne, nejsi sympaťák.. 0 Total votes: 17 Expires in: 4 days
Luka184 4 days ago Cs. Měl bych na vás takový malý dotaz. Jste tu všichni spokojení? Daří se vám tu najít to, co hledate? ( Ať už je to přátelství,sex atd..) Report Mám štěstí a ano, našel Mám smůlu Stále hledám 0 Total votes: 29 Expires in: 26 days
Luka184 4 days ago Cs. Má to tu vůbec smysl? Nachazíte tu vůbec to, co opravdu hledáte? 0 0 Share Report
Luka184 17 days ago Zdravím vás všechny. Co si myslíte o tom, když někdo nabízí nějakou službičku za nějaký ten peníz? Report Je to ok. Je to jistý druh přilepšení Nemám jej rád .. Je mi to jedno 0 Total votes: 56 Expires in: 13 days